Komiksová Noc s Andersenem

Pátek 8. října | od 17.00 | - sobota 9. října | do 8.00 |

Vhodné pro děti ve věku 7−10 let.

 

Ke strávení noci v knihovně je podmínkou, aby přihlášené děti nakreslily jakéhokoli komiksového hrdinu (může být i vymyšlený) a do jeho komiksové bubliny zapsaly své přání, co by v knihovně chtěly dělat.

Uzávěrka: Přihlášku [ 39 kB, Word ] s obrázkem přineste do knihovny do 30. září!

Zdravotní stav: Dítě je schopné se akce účastnit. Potvrzení o bezinfekčnosti ne starší tří dnů předáte při zahájení akce.

 

Souhlas s pořizováním záznamů: Podpisem na přihlášce zákonný zástupce uděluje Městské knihovně Rožnov pod Radhoštěm, p. o., souhlas s bezúplatným pořizováním zvukového a obrazového záznamu v průběhu akce a zároveň souhlasí se zveřejněním takových záznamů na internetových stránkách a nástěnkách knihovny, v médiích a propagačních materiálech za účelem informování o akci a prezentace činnosti knihovny.

 

Začátek v pátek 8. října v 17:00 hodin, konec v sobotu 9. října v 8:00 hod. Pokud se na poslední chvíli rozhodnete, že se vaše dítě nebude moci akce zúčastnit (např. kvůli nemoci), dejte nám prosím co nejdříve vědět!

 

Seznam věcí na přenocování v knihovně: karimatka, spacák, polštářek, hygienické potřeby + ručník sportovní oblečení na pobyt venku, oblečení na spaní, přezůvky, baterka, průkaz pojištěnce (kopie).

 

Maximální počet dětí je 20, přednost dostanou registrovaní čtenáři knihovny, kteří v knihovně ještě nespali.

 

Kontakt: (Jitka Slezáková) pevná linka knihovna: 571 654 747, mobil knihovna: 777 808 695, e-mail: slezakova@knir.cz

 

V rámci akcí pořádaných Městskou knihovnou Rožnov pod Radhoštěm, příspěvkovou organizací budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Městská knihovna Rožnov pod Radhoštěm, příspěvková organizace nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

 

Informace o ochraně osobních údajů.

 

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA Google Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky služby

Poslední aktualizace: 13. 10. 2021

Chcete být vždy v obraze? Odebírejte novinky e-mailem!