MĚSTO V MÉ PAMĚTI
Zajímá Vás, kam se všude dostane voda z pramene Rožnovské Bečvy? Vydejme se společně za jejím příběhem…
Povídání Miroslava Urbana o vodě v našem životním prostředí a vodním koloběhu u příležitosti vydání ilustrované naučné knižní hry o Rožnovské Bečvě, která je určena široké veřejnosti.
Přednáška Miroslava Urbana, který je autorem knih Neviditelná včela – hmatové knihy pro nevidomé, Cesta – kniha o pampeliškovém semínku, Podané ruce lesa – o vztahu hub a stromů, Ptačí hlídky a Kořeny vody. V rámci projektu “Created By The Sun”.
V rámci akcí pořádaných Městskou knihovnou Rožnov pod Radhoštěm, příspěvkovou organizací budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Městská knihovna Rožnov pod Radhoštěm, příspěvková organizace nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.
Poslední aktualizace: 25. 11. 2025
