Noc s Andersenem – akce zrušena

Pátek 27. března | 17.00 | podkroví

Letos se děti na Noci s Andersem potkají s učitelem národů Janem Amosem Komenským. Nemusíte se bát, určitě nepřijde na kontrolu, ani nikoho nebude zbytečně poučovat. Naopak, s dětmi se rád podělí o to, jaké jsou nejlepší lumpárny před zvoněním i po něm. Můžete se těšit na hry, rébusy, tvoření i na tanec (Jak asi trsá na disco Honza Komenský?). Přihlášky jsou k dostání v knihovně nebo ke stažení zde. [ 186 kB, PDF ]

 

Podmínkou pro přihlášení je také splnění zadaného úkolu:

  1. Zahraj si na učitele se smyslem pro humor. Vymysli poznámku do žákovské knížky, které se všichni zasmějeme.
  2. Pak si zahraj na rodiče a natrénuj dospělácký podpis. Přece nebudeš poznámku ukazovat rodičům – podepiš si ji sám/sama.

Věk účastníků: 2. – 4. třída

 

Počet míst je omezen, pokud se chcete zúčastnit, buďte kreativní a rychlí ;-). Přednost dostanou čtenáři, kteří v knihovně ještě nespali. Přihlášky odevzdávejte nejpozději do pátku 20. března.

 

 

V rámci akcí pořádaných Městskou knihovnou Rožnov pod Radhoštěm, příspěvkovou organizací, budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora. Městská knihovna Rožnov pod Radhoštěm, příspěvková organizace, nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

 

Informace o ochraně osobních údajů.

Poslední aktualizace: 25. 3. 2020

Chcete být vždy v obraze? Odebírejte novinky e-mailem!