Seznamte se: Cesta – The journey

Čtvrtek 4. dubna | 17.30 | podkroví

Cesta je přelomová metoda k transformaci a sebeléčení vytvořená Brandon Bays – mezinárodně úspěšnou a uznávanou spisovatelkou, prezentátorkou a expertkou na léčení těla i mysli. Přijměte pozvání na podvečerní povídání o této metodě, kterým vás provedou manželé Vlachovi, kteří s touto metodou pracují již téměř 10 let.

Proces Cesty pracuje s konkrétními buněčnými vzpomínkami, pomáhá je odkrýt, vyčistit a s tímto osvobozením nastartovat zcela přirozený proces samoléčby.

Nabízí jedinečné a účinné nástroje pro probuzení a osvobození našeho přirozeného lidského potenciálu. Její práce pomohla stovkám tisíc lidí na celém světě, aby se osvobodili od problémů úzkosti, strachu, neklidu, stresu, depresí, nízkého sebevědomí, chronického vzteku a hněvu, psychických problémů, závislostí, nezdravých chování, traumat způsobených fyzickým nebo psychickým násilím, sexuálním zneužitím, vztahových problémů, prokrastinace, vyhoření či kariérních problémů.

 

V rámci akcí pořádaných Městskou knihovnou Rožnov pod Radhoštěm, příspěvkovou organizací budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Městská knihovna Rožnov pod Radhoštěm, příspěvková organizace nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

Poslední aktualizace: 22. 3. 2019

Chcete být vždy v obraze? Odebírejte novinky e-mailem!