Nový quest Pamětihodná místa Rožnova

Prozkoumejte město Rožnov pomocí tajných zastavení – kamenů paměti. K jejich nalezení budete potřebovat vytištěnou mapu, tužku, trochu času a chuť dozvědět se něco nového. Zábavnou formou vám představíme historická místa, domy a také důležité události města Rožnova pod Radhoštěm. Cílem hledačky je vyluštit tajenku a najít poklad. Jakmile budete mít všechny nápovědy, je snadné ho úspěšně objevit. Hra je vhodná pro všechny věkové generace.

Text a mapu hledačky si můžete kdykoliv sami stáhnout na stránkách Městské knihovny Rožnov pod Radhoštěm nebo na stránkách města Rožnov pod Radhoštěm. Pak stačí postupovat podle pokynů, obejít všechna vyznačená místa a sesbírat indicie, které vás dovedou přímo k odměně.

Na celou obrazovku

Vytištěná mapa je zdarma k dostání v Městské knihovně Rožnov pod Radhoštěm a v Informačním centru Rožnov pod Radhoštěm.

Fyzická obtížnost: nenáročná procházka městem
Časová náročnost: 30 minut
Délka trasy: necelý 1 km
Doporučené vybavení: vytištěná hledačka a tužka (k dostání v knihovně, nebo online)
Začátek hledačky: lávka přes řeku Bečvu naproti městské knihovně
Důležitá informace: Hledačku lze nejlépe absolvovat v době provozu Turistického informačního centra v Rožnově pod Radhoštěm – od pondělí do pátku v době od 8:30 do 17:00, v sobotu a v neděli od 9:00 do 17:00.

Hledačku pro vás připravila a udržuje Městská knihovna Rožnov pod Radhoštěm ve spolupráci s tvůrčí skupinou seniorů, pracující pod hlavičkou projektu „Město v mé paměti“ a ve spolupráci s Turistickým informačním centrem Rožnov pod Radhoštěm.

Poslední aktualizace: 12. 8. 2019

Chcete být vždy v obraze? Odebírejte novinky e-mailem!