Večerníčky + reportáž TV Beskyd

Tradiční a velmi oblíbený týden ( 3. – 7. června) plný pohádek a čtení pro děti. Každý den Vám přinášíme jedno divadelní představení pro děti. Akce se  uskuteční v zastřešené terase Společenského domu. Vstup zdarma.

Akce je finančně podpořena Ministerstvem kultury ČR.

 

pondělí 3. června

DIVADLO LOKVAR: Sněhurka

 

Kdo je krásnější? Královna nebo Sněhurka? Je myslivec krutý? A jsou trpaslíci pořádkumilovní? Myslíte si, že znáte tuto pohádku opravdu dobře? Kdo uvidí – pochopí. Loutková pohádka pro děti, které se nebojí projevit svůj názor.

úterý 4. června

DIVADLO PIERROT: Miloš Macourek – Pohádky

 

Postavičky vytvořené Milošem Macourkem jako Mach a Šebestová bebo princezna Arabela a Rumburak určitě všichni známe. Velmi populární se stala také Macourkova sbírka pohádek plných absurdního humoru Jakub a 200 dědečků. A my si z ní představíme dvě pohádky. Vtipné scénické čtení plné plné nadsázky pro pobavení.

středa 5. června

DIVADLO NA VĚTVI: Zvěřinec pana Ezopa

 

Představení plné moudrosti, ponaučení a písniček, ale hlavně příběhů.

Pan Ezop si vymyslel svůj svět, o kterém vypravoval příběhy. Svět, kde se zvířátka chovají a mluví úplně stejně jako my lidé. Poznáte, o jakých nepěkných vlastnostech zvířátka vyprávějí? Pro diváky od 3 let a všechny obdivovatele mravoučných zvířátek.

čtvrtek 6. června

DIVADLO VĚŽ: POHÁDKOVÁ HITPARÁDA

 

Tohle představení je plné nádherných písniček z pohádek. Obsahuje spoustu přenádherných melodií a několik klasických i, zahraničních hitů s novým texty, které zaujmou děti, ale také dospělé. Součástí představení je mimo jiné mluvící rádio a také kouzelný pejsek Hafík, kterého si děti pokaždé zamilují. Máte se na co těšit!

pátek 7. června

DIVADLO TOY MACHINE: Čert a Káča

 

„Tak já budu tancovat klidně i s Čertem!“ dupne vztekle nožkou Káča a najednou stojí před pekelnou bránou! „A co peklo schvátí, to už nevrátí.“ praví pekelný zákon… Ale ani v pekle Káču nechtějí! Lidová pohádka plná loutek, hudby a legrace!

REPORTÁŽE TV Beskyd:

 

PTÁME SE: Večerníčky u Spoláku

 

Večerníčky u Spoláku i v tomto roce rozesmály mnoho malých diváků

 

V rámci akcí pořádaných Městskou knihovnou Rožnov pod Radhoštěm, příspěvkovou organizací, budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora. Městská knihovna Rožnov pod Radhoštěm, příspěvková organizace, nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

 

Informace o ochraně osobních údajů.

Poslední aktualizace: 21. 6. 2024

Chcete být vždy v obraze? Odebírejte novinky e-mailem!