Večerníčky u Spoláku

26. 5. 2022
Pro děti Pro dospělé

Týden plný pohádek a čtení pro děti. V případě nepříznivého počasí se akce uskuteční v zastřešené terase Společenského domu. Vstup zdarma.

V rámci akcí pořádaných Městskou knihovnou Rožnov pod Radhoštěm, příspěvkovou organizací budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Městská knihovna Rožnov pod Radhoštěm, příspěvková organizace nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

Informace o ochraně osobních údajů.

Pondělí 6. června | 17.00 | u Společenského domu

VEČERNÍČKY U SPOLÁKU – DIVADLO V BATOHU: Africká pohádka

Humorný a dobrodružný příběh plný afrických rytmů, vypráví o lovci Hoďflintudožitovi, který se vypravil lovit zvířátka do Afriky a udělal málem z buše smetiště. Opička Koko s papouškem Ararou, slonem Bimbou a lvem Hungou však lovci dají za vyučenou. Ten se nejen se zvířaty spřátelí, ale také začne chránit přírodu.

Úterý 7. června | 17.00 | u Společenského domu

VEČERNÍČKY U SPOLÁKU – DIVADLO NAVĚTVI: Dlouhý, Široký a Bystrozraký

Co je silnější než ta nejmocnější kouzla? Široký? Kdepak! Láska? Možná… Přátelství? Loutková pohádka plná divadelních kouzel pro babičky i dědečky, maminky i tatínky, všechny dospěláky, co se rádi baví i dojímají nad klasickými pohádkovými příběhy, ale hlavně pro děti. Pohádka tak akorát, není totiž ani moc dlouhá a není ani příliš krátká, je prostě dlouhá, široká a bystrozraká…

Středa 8. června | od 17.00 | u Společenského domu

VEČERNÍČKY U SPOLÁKU – DIVADLO SCÉNA: Rákosníček a jeho rybník

Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet je rybníček Brčálník. Na první pohled vám může připadat docela obyčejný, ale už na ten druhý zjistíte, že se v něm dějí podivuhodné věci. Bydlí tam totiž Rákosníček. Roztomilý zelený skřítek sršící nápady. Vyražte s námi do jeho světa, plného hravosti, humoru a písniček, vyražte s námi za Rákosníčkem.

Čtvrtek 9. června | 17.00 | u Společenského domu

VEČERNÍČKY U SPOLÁKU – DIVADLO MILANA ŠŤASTNÉHO: Dobrokabaret

Pásmo scének, minipohádek a autorských písniček. Autor písniček se doprovází na kytaru v průběhu celého představení a velmi rád aktivně zapojuje děti do jednotlivých scének. Představení jsou hravé, živé a děti velmi baví.

Pátek 9. června | 17.00 | u Společenského domu

VEČERNÍČKY U SPOLÁKU – DIVADLO TONDY NOVOTNÉHO: O princezně, která se ničeho nebála

Loutková pohádka o svérázné princezně, která se nebojí a nakonec vyřeší všechny nastalé situace. Spousta legrace, ale i napětí. Děti uvidí různé druhy loutek a představení je propojeno autorskými písničkami divadla.

Poslední aktualizace: 11. 6. 2022

Chcete být vždy v obraze? Odebírejte novinky e-mailem!